PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104006}

Zabić prezydenta

The Assassination of Richard Nixon
6,7 4 049
ocen
6,7 10 1 4049
Zabić prezydenta
powrót do forum filmu Zabić prezydenta

Jeszcze tak marnego filmu to nie widziałem od dawna ,zakonczenie tego badziwia jest strasznie szczesane, nie polecam tego filmu!!!!!

ocenił(a) film na 7
Kono

wez poprostu az sie czytac nie chce takich glupot jakie wypisujesz ...
spoku typku poogladaj sobie american pie czy inne filmy na twoim poziomie i nie pierdol glupot na temat filmu do ktorego nigdy nie zmadrzejesz :P

Sammy_Jankis

a co ty sie tak unosisz? bedziesz bronil tego filmu swoja dusza czy co? prawda jet taka ze ten film jest nudny a takie kino jest kiepskie i niewazne cz aktor zagral dobrze czy zle ale poprostu o to ze ten fil jest do kitu!

ocenił(a) film na 7
hypek8

Takie kino nie jest kiepskie tylko po prostu inne od tego co zazwyczaj serwują media. A zakończenie nie jest szczesane tylko jedyne słuszne. Czego się spodziewałeś? Że czterdziestoletni leszcz wparuje do białego domu i wypruje Nixonowi flaki? Sory ale Penn to nie Schwarzenegger. I bardzo dobrze :p

ocenił(a) film na 7
hypek8

Jedno zdanie .. Dobrze zagrana rola przez dobrego aktora,w audentycznej historii sprawia ze film nie musi miec ani efektow ani ciaglej napchanej sztucznie gdzie sie da akcji , a poza tym to DRAMAT
i jak ktus zapomnial glowna cecha dramatu od czasow starozytnych jest
co? wzbudzenie w widzu emocji , empatia z głownymi bohaterami ,utozsamianie sie z problemami bohaterow i w koncu katharsis .... i dlatego poprostu nie kazdy moze takie filmy ogladac bo
wydaje im sie nudny hehe .. takie filmy sa tylko dla okreslonej grupy widzow w tym dla mnie :) ani przez chwile sie nie nudzilem :P

Sammy_Jankis

ta wypowiedza zaprezentowales baaaardzo wysoki poziom

____16

to bylo do rzucajacego sie marva oczywiscie

____16

przypadkowo się tu znalazłem, filmu nie widziałem ale znów te wypowiedzi marva ://// Mam nadzieję że koleś nie weźnie się za kino azjatyckie, a przynajmniej nie będzie ich komentować

ocenił(a) film na 1
Kono

Zgadzam się z autorem postu - FILM TO TOTALNE DNO a jak wejdzie do kin to na stroje aktorów nie zarobi. Kicha totalna. Naprawdę nie widziałem dawno takiego okropnego filmu, choć sam lubię czasem dramat zobaczyć ale to wybiega poza wszelkie kategorie filmowe a jak byłaby skala ulemna to oceniłbym ten film na -10

ocenił(a) film na 6
CrackSite

film jest bardzo dobry glupie fiuty, przestancie pierdolic, dobrze napisane zacznijcie ogladac komedie typu american pie hot shots, idioci jakie szkoly skonczyliscie, przyglupy z ulicy, po cholere bylo ogladac, jezu kurwa nie moge zeby jeszcze tacy ludzie jak wy zyli na tym swiecie, banda kretynow, pierdolcie sie!!! Moda na sukces dla takich jak wy, tam jest wszysto jasne

ocenił(a) film na 10
Kono

Jestes pojebany ,pewnie nawet nie wiesz o czym mowi ten film.Ten kto krytykuje ten film za sam pomysl ten jest glupim chujem!Nie ma sie nawet do czego sie przypieprzyc wszystko zostalo zrobione na 10

budzik_3

Dokładnie dzieciaki wychowane na takich podrobach jak szybcy i wściekli, torque itd. nagle straciły orientacje nie widząc w filmie jednego efektu specjalnego na minute. No i dialogi - kto to słyszał zeby dialogi trwały w filmie dłużej niz 5 minut ? Ech spierdalac do mamy bo za młode jesteście na takie filmy.

użytkownik usunięty
Frost

Kurde za mlody to chyba byl rezyser tego badziewia... Przez caly film czulem sie, ze beverly hills mnie wydymali, ale jak zobaczylem ostatnia scene jak Penn biega po pokoju z samolotem i wbiega w kamere to wylewajaca sie z ekranu fala infantylnosci uswiadomila mnie ze to jednak dystrybutor wydymal beverly hills.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones