PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104006}

Zabić prezydenta

The Assassination of Richard Nixon
6,7 4 049
ocen
6,7 10 1 4049
Zabić prezydenta
powrót do forum filmu Zabić prezydenta

Nuda i jeszcze raz Nuda! Ledwo wytrzymałem do konca! a zakonczenie jest tak beznadziejne ze szok! Niby jakies tam napiecie bylo ale raczej nie wielkie skoro przysypialem a ta koncowka to mnie rozwalila bo gorszej nie dalo sie wymyslec. Ocena 4/10. niepolecam

hypek8

Czy Ciebie pogięło, czy co?! Jak się można czepiać do zakończenia w filmie w całości opartym na faktach. Skoro tak było, to trudno, dla Ciebie nikt nie będzie zmieniał rzeczywistych wydarzeń. Może uważasz, że np.: w "Apollo 13" w ramach uatrakcyjniania fabuły należałoby dodać do załogi striptiserkę i w zakończeniu uśmiercić co najmniej jednego kosmonautę? Może Ci się film nie podobać, ale nie czepiaj się faktów, bo one były jakie były i tego się nie zmieni.

costatus

no moze byl na faktach, ale faktów to może było tam 15% reszta była czystą fikcją filmową, no chyba że myślisz że zycie tego gościa było gdzieś spisane i nagle znalezione i odczytane. chyba nie wiesz jak amerykanie lubia zrobic cos z niczego! poprostu byl jakis gosc ktory zabil dwie osoby w samolocie a oni juz zrobili film o jakims fanatyku ktory poswiecil zycie dla jakiejs tam sobie wymyslonej sprawy i chcial zabic prezydenta. bo jezeli by tak wszyscy chcieli robic to mogli by nakrecic film o pierwszym lepszym czlowieku i bylo by to samo. pozdro

ocenił(a) film na 7
hypek8

O to chodzi że on jest pierwszym lepszym człowiekiemi tak ma być. Ja z jego przekonaniami całkowicie się zgadzam a ty może uwarzasz że system w którym żyjemy jest tym czego nam potrzeba? Co zrobiłbyś na miejscu człowieka który z dnia na dzień stracił absolutnie wszystko? Ten film nie jest czymś z niczego, pokazuje osobisty dramat prostego człowieka, a więc coś co nam, szarym ludzikom, jest bardzo bliskie. Jeżeli po tym filmie spodziewałeś się efektownych strzelanin i ogólnie solidnej dawki akcji to nie dziwię się że się zawiodłeś , ja też bym się zawiódł ale nie spodziewałem się rozwałki tylko inteligentnego, dobrego kina. I takie kino dostałem. I tyle. Pozdro :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones